Email:Liu@bestc.com.cn Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co., Ltd

Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co., Ltd

O nas
Skontaktuj się z nami

Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co., Ltd

Dodać:5 piętro, obszar przemysłu Shabian Chengdong, Gushu, dzielnicy Bao'an, Shenzhen, Chiny

Nazwa: Jack Zhu

Tel:86-755-29603651

Telefon komórkowy:18565633669

Faks:86-755-81452021

E-mail:Liu@bestc.com.CN

Web:www.schitec.com

www.chargersuppliers.com

O nas

Shenzhen Shenchuang Hi-tech Electronics Co Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w produkcji akcesoriów telefonicznych i sprzedaży. Naszymi głównymi produktami są ładowarki podróżne, ładowarki samochodowe, kable USB, banki energetyczne i inne produkty cyfrowe.

Shen zhen shenchuang

    

Nasza firma powstała w 2 006 z siedzibą w Baoan w Shenzhen, z lokalizacją zaledwie 5 minut jazdy od Shenzhen International Airport. W ramach zarządu są 4 spółki zależne: HK SCGK i Meizhou ZSBS Co., Ltd zostały założone w 2012 r., HK BESTC, spółka z oo w 2013 r. I BESTC w 2014 r. W 2015 r. Jesteśmy uznawani za jedną z firm działających w sektorze zaawansowanych technologii I jesteśmy również zaszczyceni być wymienione w Qianhai centrum giełdowego W Shenzhen (Kod firmy: 665834), w tym samym roku, jesteśmy uznani jako autoryzowany producent MFI.Następnie wehave własne PCB fabryki, Fabryka tworzyw sztucznych i formowania, fabryka SMT, fabryka montażów i fabryka kabli.


Całkowicie nasze linie produkcyjne są do 30, codzienna produkcja płyt drukowanych wynosi do 6000 metrów kwadratowych, ładowarka wynosi 60000 sztuk, a kable do 40000 sztuk.


Firma SCHITEC zajmuje obecnie 10.000 metrów kwadratowych, zatrudniając łącznie 400 pracowników, ponad 30 pracowników sprzedaży i 20 inżynierów ds. Badań i rozwoju. W Meizhou, mamy własną fabrykę PCB; A w Shenzhen, mamy warsztat z tworzyw sztucznych i formy, mamy również warsztaty SMT, ładowarki i warsztaty kablowe, całkowicie nasze linie produkcyjne do 30, codzienna produkcja płyt drukowanych wynosi do 6000 metrów kwadratowych, ładowarka wynosi 60000 sztuk i Kable do 40000 szt.


W ramach starań, jedności i innowacji ze wszystkich pracowników nasza firma stale rozszerza swoją działalność na Europę, Australię, Amerykę, Azję, łącznie 60 krajów zagranicznych. Dostaliśmy również usługi OEM i ODM dla znanych marek na całym świecie, takich jak Przywództwo, Fonixion, Lightor, Tempo, Target, BestBuy itp., A nasz produkt wysokiej jakości i doskonała obsługa zostały uznane za najlepsze ceny.


Z wiarą "jakość jest pierwsza, uczciwa biznes zorientowana", kontynuujemy badania i projektowanie nowych produktów, a wiele naszych produktów przeszły certyfikaty CE, FCC, ROHS, C-TICK, SAA itp. Przez cały rok, dużo kapitału będzie Zainwestowanych w badania i rozwój nowych form, a ponad 20 modeli nabywa patentów zatwierdzonych przez nasz kraj.


 

Nasza firma poświęca się znakomitości w globalnym przemyśle elektroniki użytkowej, aby zapewnić klientom doskonałą obsługę i stworzyć maksymalną wartość, aby zrealizować współpracę z najlepszymi nagrodami i wspaniałą przyszłość z naszymi klientami.


Ciekawe, prosimy bezpośrednio kliknąć na naszą stronę internetową: http: //www.chargersuppliers.com, aby uzyskać więcej informacji o firmie i produktach. Uważaj, że znajdziesz to, czego naprawdę chcesz.

Copyright © Shenzhen Shenchuang Hi-Tech Electronics Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.
QR Code